• Motto: Tanie ubezpieczenia dla Wszystkich
  • biuro@spectra-company.pl
  • +48 33 811 77 44

Informacje

Ubezpieczenia finansowe dla firm

Ubezpieczenia finansowe dla firm. Prowadząc własny biznes przedsiębiorca narażony jest na różnego rodzaju niebezpieczeństwa, które związane są nie tylko ze zdarzeniami losowymi ale również z rodzajem prowadzonej działalności. Warto zatem pomyśleć o ubezpieczeniu dla firmy, bo to może uratować ją przed poważnymi kłopotami.

Ubezpieczenia finansowe dla firm
Ubezpieczenia finansowe dla firm

Polisa dla firmy zapewnia wszechstronną ochronę ubezpieczeniową. Zanim jednak właściciel działalności zdecyduje się na konkretną polisę, powinien dokładnie przeanalizować, na jakie potencjalne ryzyko jest najbardziej narażony. Każda firma posiada majątek, którego zniszczenie czy uszkodzenie może praktycznie uniemożliwić dalsze prowadzenie biznesu. Ubezpieczenia mienia od zdarzeń losowych (pożaru, powodzi, zalania i innych żywiołów) oraz ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku to najbardziej popularne polisy kupowane przez firmy. Można również ubezpieczyć nieruchomości, maszyny, urządzenia oraz wyposażenie firmy. Warto też zastanowić się nad ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą oraz zawartymi kontraktami, wprowadzeniem produktu do obrotu na rynek czy OC związaną z niewłaściwym wykonaniem zleceń.

Towarzystwa coraz częściej oferują ubezpieczenie związane z ryzykiem prowadzenia bardziej specjalistycznych usług.

Jeśli Twoja firma świadczy lub zleca usługi budowlano – montażowe, dysponuje dużym parkiem maszyn i urządzeń lub wykorzystuje kosztowny sprzęt elektroniczny, warto pomyśleć o ubezpieczeniu technicznym. Jeśli obawiasz się, że Twoja firma poniesie straty z powodu zdarzeń od niej nie zależnych , możesz ubezpieczyć się od utraty zysku. Gdy korzystasz w swoim biznesie z wielu samochodów, warto całościowo ubezpieczyć całą flotę, bo wtedy składka będzie niższa.

Towarzystwa ubezpieczeniowe mają również propozycję dla firm, które w swojej działalności korzystają z kredytu bankowego. Usługa ta obejmuje ubezpieczenie kredytu bankowego, w razie gdyby właściciel firmy nie dał rady go spłacić.
Ubezpieczenie biznesu może chronić Twoje przedsiębiorstwo przed poważnymi skutkami zdarzeń losowych, problemami finansowymi, a nawet bankructwem. Odpowiednio dobrana polisa pozwoli Ci czuć się komfortowo, spać spokojnie i planować dalszy rozwój swojego biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą ubezpieczeń w naszej agencji.

 

Prosimy wypełnić poniższy formularz.
ODDZWONIMY.
Witamy, jeżeli są Państwo zainteresowani poznaniem naszej oferty ubezpieczenia Państwa pojazdu. Prosimy o pozostawienie telefonu.
Dziękujemy za kontakt. Oddzwonimy tak szybko jak to będzie możliwe.
SPRAWDŹ NAS! 33 811 77 44
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkLzItY0lfcnZzZ1dBP2F1dG9wbGF5PTEiID9yZWw9MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Szukasz taniego ubezpieczenia? Dobrze trafiłeś!
OC, AC nawet 50% taniej? Czy to jeszcze możliwe? Sprawdź NAS.! Ponad 30 Towarzystw w jednym miejscu, daje możliwości.
  • Goblinus globalus fantumo tubus dia
  • Scelerisque cursus dignissim lopatico
  • Montes vutario lacus quis preambul
  • Leftomato denitro oculus softam lorum
  • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
  • Dualo fitemus lacus quis preambul bela
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL3dhdGNoP3Y9Mi1jSV9ydnNnV0EiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
* we never share your details with third parties.
OC nawet 50% taniej. Poznaj naszą ofertę.